NÁSTROJ NA OPTIMALIZÁCIU NÁZVU PRODUKTU

ZLEPŠITE SVOJE NÁKUPNÉ KAMPANE V SLUŽBE GOOGLE

Image

NESÚHLASIŤ. PREKROČTE 20% ZĽAVU CSS

Každý partner Google CSS vám môže poskytnúť 20 % zľavu na CPC, ale iba Producthero ponúka revolučné riešenie, ktoré ide oveľa ďalej. Inzerenti využívajú nástroj Producthero na optimalizáciu názvu produktu pre nákupné reklamy na Google, aby získali dodatočné zvýšenie výkonu svojej kampane.

K DISPOZÍCII PRE VŠETKÝCH INZERENTOV NA PRODUCTHERO CSS - BEZ DODATOČNÝCH NÁKLADOV!

Máte otázky? Skontaktujte sa s nami!
Ešte nie ste CSS zákazníkom? Registrujte sa!

NÁZVY PRODUKTOV MAJÚ VEĽKÚ VÁHU Z HĽADISKA RELEVANTNOSTI PRI VYHĽADÁVANÍ - ICH ZLEPŠENIE ZVYŠUJE PRAVDEPODOBNOSŤ ZOBRAZENIA PRI RELEVANTNOM VYHĽADÁVANÍ

VÝBORNÉ VÝSLEDKY VO VŠETKÝCH OBLASTIACH

  • Producthero Case Cosmetics
  • Producthero Case Home and Living
  • Producthero Case Apparel watch
  • Producthero Case Accessories
  • Producthero Case Apparel Shoe Sock

VYUŽITE SPRÁVANIE SVOJICH ZÁKAZNÍKOV PRI VYHĽADÁVANÍ NA OBOHATENIE OBSAHU SVOJICH PRODUKTOV.

Nástroj Producthero na optimalizáciu názvu produktu pre nákupné reklamy v Google vám pomôže získať výhody, ktoré väčšina inzerentov prehliada. Kombinujeme jazyk a správanie vašich zákazníkov pri vyhľadávaní a poskytujeme inteligentné odporúčania obsahu.

Spoločnosť Google schvaľuje, že to výrazne zvyšuje pravdepodobnosť zobrazenia vašich reklám pri relevantnom vyhľadávaní. Je to najúčinnejší spôsob, ako zvýšiť výsledky (zobrazenia, kliknutia, konverzie, ziskovosť) vašich nákupných reklám bez toho, aby ste zvýšili svoje ponuky.

Image

INTELIGENTNÉ ODPORÚČANIA

Nástroj na optimalizáciu názvu Producthero na základe niekoľkých zdrojov údajov a funkcií umelej inteligencie určuje, aké slová by sa mali pridať do názvu vášho produktu. Do úvahy sa berú napríklad vaše (konvertujúce) vyhľadávané výrazy, analýza kľúčových slov a atribúty produktu.
Image
Image
Image

ŤAHANIE A PÚŠŤANIE EDITORA PRODUKTOV

Obohatenie a optimalizácia názvu produktu ešte nikdy neboli také jednoduché. Stačí použiť funkciu drag-and-drop na pridanie odporúčaných slov a atribútov do názvov produktov. Alebo neváhajte napísať, čo chcete pridať alebo zmeniť, a to až do 150 znakov.
Image

ZISTIŤ, KTORÉ Z VAŠICH PRODUKTOV SA OPLATÍ OPTIMALIZOVAŤ.

Vďaka našej analýze údajov môžete odhaliť dobre predávané produkty, pri ktorých nevyužívate optimálne dostupné znaky. Ľahko odhalíte nízko visiace ovocie, aby ste dosiahli veľké výkonnostné skoky za krátky čas optimalizácie.
Image
Image
Image

HROMADNE UPRAVOVAŤ NÁZVY PRE VÁŠ KANÁL

Pomocou Producthero PRO môžete hromadne upravovať názvy svojich produktov. To vám pomôže ľahko upraviť názvy produktov pre sezónne kampane, promo akcie, úpravy značky a ďalšie.

SKÚSENOSTI S NÁSTROJOM PRODUCTHERO OPTIMIZER

Image
Image
Image

Pomocou nástroja Producthero Optimizer optimalizujeme svoje produkty a prispôsobujeme ich pri dôležitých obdobiach, ako je Deň matiek či Vianoce. A tak produkty lepšie sedia k príslušnému vyhľadávaniu. Tak môže firma Rituals využívať Google Ads na lepšiu propagáciu určitých produktov pri veľkých marketingových kampaniach. Už veľakrát sa nám to veľmi osvedčilo.

Yannic van Overbeeke, 
Rituals